Kontakt

Kansas City

Munkebjergvej 140

5230 Odense M

Tlf.: 66 13 61 20
CVR: 12055870

 

 

PERSONALE

Adm. direktør

Thomas Aarup

Mail: thomas@kansascity.dk

 

Øvelokaleadministrator & Eventkoordinator

Jeanette Hardis

Jeanette@kansascity.dk

 

Bogholder

Linette Aaberg

Mail: linette@kansascity.dk

 

 

PR- og IT-chef

Frederik Rubinke

Mail: frederik@kansascity.dk

 

Produktions- og Barchef

Henrik Bluhm

Mail: henrik@kansascity.dk

 

 

Kontorets åbningstider

Man – tors: 12.00 – 15.30

Fre: LUKKET

 

 

 

 

Booker

Booking af arrangementer og koncerter, internt og eksternt.

Mail: thomas@kansascity.dk

Support bookes via bandbook.dk

 

Frivillig-koordinator

Hvis du har lyst til at være med i teamet, og hjælpe til når vi afholder koncerter.

Mail: frivillig@kansascity.dk

 

BESTYRELSESFORMÆND

Formand for Kansas City

Rasmus Brylle

Mail: formand@kansascity.dk

 

Formand for Odense Øvelokaleforening

Jesper Bøggild-Christensen

Mail: jesperbc@gmail.com

Nyheder Se alle
13. februar 2017

Vil du spille på Tinderbox i år?

Kansas City, Studenterhus Odense og Posten har i år lavet samarbejde med Tinderbox om at finde 3 fynske bands der skal spille på dette års festival.

 

Se mere og ansøg på nedenstående link.

Ansøg her

Ansøgningsfrist 27/02-17.
Finaler på de 3 spillesteder 28.-30. marts.

Nyhedsbrev