Kontakt

Kansas City

Munkebjergvej 140

5230 Odense M

Tlf.: 66 13 61 20
CVR: 12055870

 

 

PERSONALE

Adm. direktør

Thomas Aarup

Mail: thomas@kansascity.dk

 

Øvelokaleadministrator & Eventkoordinator

Jeanette Hardis

Jeanette@kansascity.dk

 

Økonomiansvarlig

Linette Aaberg

Mail: linette@kansascity.dk

 

PR- og IT-chef

Frederik Rubinke

Mail: frederik@kansascity.dk

 

 

 

 

Kontorets åbningstider

Man – tors: 12.00 – 15.30

Fre: LUKKET

 

 

 

 

Booker

Booking af arrangementer og koncerter, internt og eksternt.

Mail: thomas@kansascity.dk

Support bookes via bandbook.dk

 

Frivillig-koordinator

Hvis du har lyst til at være med i teamet, og hjælpe til når vi afholder koncerter.

Mail: frivillig@kansascity.dk

 

BESTYRELSESFORMÆND

Formand for Kansas City

Rasmus Brylle

Mail: formand@kansascity.dk

 

Formand for Odense Øvelokaleforening

Dan Rosemunte

Mail: danrose@live.dk

 

Nyheder Se alle
30. oktober 2017

Der er udsolgt af stande til loppemarkedet 5. nov.

 

Vi glæder os til at se en masse standholdere og gæster fra kl. 10 – 16.

Nyhedsbrev