Kontakt

Kansas City

Munkebjergvej 140

5230 Odense M

Tlf.: 66 13 61 20
CVR: 12055870

 

 

PERSONALE

Adm. direktør

Thomas Aarup

Mail: thomas@kansascity.dk

 

Øvelokaleadministrator & Eventkoordinator

Jeanette Hardis

Jeanette@kansascity.dk

 

PR- og IT-chef

Frederik Rubinke

Mail: frederik@kansascity.dk 

 

Kontorassistent

Charlotte Nielsen

Mail: Charlotte@kansascity.dk

 

 

 

 

Kontorets åbningstider

Man – tors: 12.00 – 15.30

Fre: LUKKET

 

 

 

 

Booker

Booking af arrangementer og koncerter, internt og eksternt.

Mail: thomas@kansascity.dk

Support bookes via her

 

Frivillig-koordinator

Hvis du har lyst til at være med i teamet, og hjælpe til når vi afholder koncerter.

Mail: frivillig@kansascity.dk

 

BESTYRELSESFORMÆND

Formand for Kansas City

Lise Nielsen

Mail: formand@kansascity.dk

 

Formand for Odense Øvelokaleforening

Dan Rosemunte

Mail: danrose@live.dk

 

Nyheder Se alle
11. oktober 2018

Kontoret holder lukket for personlig henvendelse i uge 42.

 

Forventet nedetid på internettet

Tirsdag d. 16. okt. Fra kl. 07.00 til 09.00 forventes internetforbindelse afbrudt på Kansas City pga. en opgradering af forbindelsen.

 

Forbindelsen forventes genetableret senest kl. 09.00.

 

Vær opmærksom på at I muligvis skal genstarte jeres udstyr for at få forbindelse igen.

Nyhedsbrev