Kontakt

Kansas City

Munkebjergvej 140

5230 Odense M

Tlf.: 66 13 61 20
CVR: 12055870

 

 

PERSONALE

Adm. direktør

Thomas Aarup

Mail: thomas@kansascity.dk

 

Øvelokaleadministrator & Eventkoordinator

Jeanette Hardis

Jeanette@kansascity.dk

 

PR- og IT-chef

Frederik Rubinke

Mail: frederik@kansascity.dk 

 

Kontorassistent

Charlotte Nielsen

Mail: Charlotte@kansascity.dk

 

 

 

 

Kontorets åbningstider

Man – tors: 12.00 – 15.30

Fre: LUKKET

 

 

 

 

Booker

Booking af arrangementer og koncerter, internt og eksternt.

Mail: thomas@kansascity.dk

Support bookes via her

 

Frivillig-koordinator

Hvis du har lyst til at være med i teamet, og hjælpe til når vi afholder koncerter.

Mail: frivillig@kansascity.dk

 

BESTYRELSESFORMÆND

Formand for Kansas City

Lise Nielsen

Mail: formand@kansascity.dk

 

Formand for Odense Øvelokaleforening

Dan Rosemunte

Mail: danrose@live.dk

 

Nyheder Se alle
5. marts 2019

SPECKTORS til dette års Pure Festival 2019 ❤️🔥😎

Yes!

I dag præsenterer vi det allerførste navn til dette års Pure Festival 🧡 Der er lagt i støbeskeen til den hidtil allervildeste festival med offentliggørelsen af SPECKTORS 🔥

👌Wanner og Jonas For Fanden er garant for en FEST på scenen. Vi glæder os!!

 

Nyhedsbrev