Kansas City
Munkebjergvej 140
5230 Odense M

mail: info@kansascity.dk
Tlf.: 66 13 61 20
CVR: 12055870

PERSONALE

Adm. direktør
Thomas Aarup
Mail: thomas@kansascity.dk

Kommunikations- og souschef/øvelokaleadministrator
Jeanette Hardis
Jeanette@kansascity.dk

PR- og IT-chef
Frederik Rubinke
Mail: frederik@kansascity.dk

Økonomiansvarlig
Charlotte Nielsen
Mail: Charlotte@kansascity.dk

KONTORETS ÅBNINGSTIDER

Man – tors: 12.00 – 15.30
Fre: LUKKET

Booker // Thomas Aarup
Booking af arrangementer og koncerter, internt og eksternt.

OBS! Vil du som booker eller musikere booke et spillejob på Kansas City skal du kontakte os/ansøge via dette link. Herefter vil bookingudvalget hos Kansas City vurdere din ansøgning og du vil høre nærmere.
Mail: thomas@kansascity.dk

Frivillig-koordinator // Jeanette Hardis
Hvis du har lyst til at være med i teamet, og hjælpe til når vi afholder koncerter.
Mail: frivillig@kansascity.dk

BESTYRELSESFORMÆND

Formand for Kansas City
Lise Nielsen
Mail: formand@kansascity.dk

Formand for Odense Øvelokaleforening
Jesper Bøggild-Christensen,
Mail: jesperbc@gmail.com

Find din rejseplan her:


Fra:


Vis større kort