Kontoret

.

Munkebjergvej 140A
5230 Odense M

Åbningstider
Man – tors: 12:00-15:30
Fre: Lukket

.

Kontakt

.

GENERELT
info@kansascity.dk
Tlf.: 66 13 61 20
CVR: 12055870

BOOKING
Thomas Aarup
Ansøg via dette link, så vil bookingudvalget vurdere din ansøgning og du vil høre nærmere.

VIL DU VÆRE FRIVILLIG?
Frivilligkoordinator
Christian A. R. Øhlenschlger
frivillig@kansascity.dk

Adm. direktør
Thomas Aarup
thomas@kansascity.dk

Kommunikations- og souschef
Jeanette Hardis
jeanette@kansascity.dk

Odense Øvelokaleforening
Øvelokaleadministrator
Jeanette Hardis
info@odenseøvelokaleforening.dk

Kommunikationsmedarbejder
Cecilie Stark
cecilie@kansascity.dk

Pre-produktion
Christian A. R. Øhlenschlæger
christian@kansascity.dk

Økonomiansvarlig
Charlotte Nielsen
charlotte@kansascity.dk

.

Bestyrelsesformænd

.

Formand for Kansas City
Lise Nielsen
formand@kansascity.dk

Formand for Odense Øvelokaleforening
Jesper Bøggild-Christensen
formand@odenseøvelokaleforening.dk