Kontoret

.

Munkebjergvej 140A
5230 Odense M

Åbningstider
Man – tors: 12:00-15:30
Fre: Lukket

.

Kontakt

.

GENERELT
info@kansascity.dk
Tlf.: 66 13 61 20
CVR: 12055870

BOOKING
Thomas Aarup
Ansøg via dette link, så vil bookingudvalget vurdere din ansøgning og du vil høre nærmere.

VIL DU VÆRE FRIVILLIG?
frivillig@kansascity.dk

Adm. direktør / Booker
Thomas Aarup
thomas@kansascity.dk

Kommunikations- og souschef / Øvelokaleadministrator
Jeanette Hardis (på barsel)
jeanette@kansascity.dk

Økonomiansvarlig
Charlotte Nielsen
charlotte@kansascity.dk

Øvelokaleadministrator
Anine Stuhr Hansen
info@odenseøvelokaleforening.dk

Frivillig koordinator / pre-produktion
Christian A. R. Øhlenschlæger
christian@kansascity.dk

PR & Sociale medier
Simone Wellendorph Lehmann
simone@kansascity.dk

Cecilie Stark
cecilie@kansascity.dk

MudMusic
Talentudviklingsprogram
anine@kansascity.dk
Hjemmeside

.

Bestyrelsesformænd

.

Formand for Kansas City
Lise Nielsen
formand@kansascity.dk

Formand for Odense Øvelokaleforening
Jesper Bøggild-Christensen
formand@odenseøvelokaleforening.dk

 

 

Find din rejseplan her:


 

Fra:

 
 


Vis større kort